Dvejetų "Blitz 2015" turnyras, 1-as etapas

Išgyvenome rugsėjo pradžią, automobilių kamščius mieste ir stresą dėl vis ankstesnės vakaro tamsos. Laikas grįžti į turnyrų karo taką!

Rugsėjo 19 d. suorganizavome dvejetų  ir mišrių dvejetų "Blitz 2015" turnyro pirmą etapą. Pirmą kartą turnyras vyko E. Pliaterytės progimnazijos erdvioje ir šviesioje sporto salėje. Jei kam nors dar buvo likę jėgų po praeitą savaitgalį vykusio Vilniaus maratono, po šio turnyro jos turėjo visiškai išsekti, nes mišrių dvejetų ir vyrų dvejetų kategorijose kiekviena pora žaidė po 5 susitikimus, o moterų dvejete po 4 susitikimus. Tad žaidžiant abi kategorijas moterys žaidė prieš 9 priešininkus o vyrai — prieš 10!

Turnyre dalyvavo 37 dalyviai, kurie pagal pajėgumą buvo suskirstyti į dvi grupes.

Stipresnėje grupėje dvi pirmas vietas užėmė Sergejus Klodt, mišriame dvejete žaidęs su Monika Gaidyte, o vyrų dvejeto kategorijoje su Mariumi Šlaustu. Moterų dvejetą be didesnio pasipriešinimo laimėjo Veslava Tankevič su Jelena Ramaneckiene.

Antros grupės mišrių dvejetų aukso medalius iškovojo Diana Nikitina, žaidusi poroje su Mantu Petkevičiumi, o vyrų dvejeto nugalėtojais tapo Aleksandr Mingailiov ir Jelisej Shulepov.

Kitas šio turnyro etapas vyks spalio 24 d. Kviečiame dalyvauti!

Dvejetų "Blitz" turnyras organizuojamas klubo "Badminton virus" su tikslu badmintono žaidėjams suteikti galimybę sužaisti su kuo daugiau priešininkų per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Vienos kategorijos susitikimai (kurių būna 4-5) vyksta apie 2-3 valandas, tad likusi dienos dalis lieka laisva.