Dvejetų "Blitz 2015" turnyras, 3-as etapas

Pirmąjį žiemos savaitgalį, gruodžio 5 d., Vilniuje įvyko badmintono dvejetų ir mišrių dvejetų "Blitz 2015" turnyro paskutinis, trečias etapas. Turnyre dalyvavo 51 dalyvis iš 6-ių badmintono klubų, kurie pagal pajėgumą buvo suskirstyti į dvi grupes.

Stipresnėje grupėje mišraus dvejeto kategorijoje pirmą vietą iškovojo Saulius Šaltmeris ir Urtė Padaigaitė.

Moterų dvejeto pirmą vietą užėmė Urtė Padaigaitė poroje su Vilija Čekanauskiene, o vyrų dvejete stipriausi buvo Saulius Šaltmeris su Mariumi Šlaustu.

Antros grupės mišrių dvejetų aukso medalius iškovojo Žilvinas Tamošiūnas ir Justė Žibūdienė, o vyrų dvejeto nugalėtojais tapo Martynas Povilaitis ir Tomas Pilukas.

Dvejetų "Blitz" turnyras organizuojamas klubo "Badminton virus" su tikslu badmintono žaidėjams suteikti galimybę sužaisti su kuo daugiau priešininkų per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Vienos kategorijos susitikimai (kurių būna 4-5) vyksta apie 2-3 valandas, tad likusi dienos dalis lieka laisva.