Vienintelis Lietuvoje specializuotas badmintono vienetų turnyras įgauna pagreitį

Naujus metus pradėjome sausio 17 d. įvykusiu Vienetų badmintono turnyru. Idėja organizuoti vien tik vienetų turnyrą kilo praeitais metais. Nes juk nedažnai pasitaiko galimybė pasivaržyti būtent vienetuose. Bent jau Vilniuje. Nors, dabar jų atsiranda vis daugiau. Tad pernai pradėjome pirmuoju vienetu turnyru „Vėjas galvoje“, kuris įvyko pavasarį, gegužės 3 dieną, kai tikrai „vėjas galvoje“, o pavasaris širdyje. Tąkart susirinko 26 dalyviai. Moterų kategorijoje susidarė tik viena grupė (C), kurioje žaidė 6 badmintonininkės. Vyrų, žinoma, buvo daugiau: po 7 dalyvius B ir C grupėse, bei 6 dalyviai D grupėje.

Šiemet turnyras sulaukė didesnio susidomėjimo. Užsiregistravo netgi 50 dalyvių! Beveik dvigubai daugiau, nei praeitais metais. Moterų vienete susidarė dvi gupės - D ir C, kuriose žaidė po 5 merginas. Tuo tarpu vyrų užsiregistravo netgi 40. D ir C grupėse po 16 dalyvių, B grupėje – 8 žaidėjai.  Džiaugiamės, kad dalyvių sulaukėme ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Kauno, Panevėžio, Šakių ir Ignalinos badmintono klubų. Pogrupiuose buvo žaidžiama rato sistema.

Moterų D grupės nugalėtoja tapo Viktorija Suško (SEB), antrą vietą užėmė Agnė Navickaitė (CBC), o trečioji vieta atiteko Eglei Bagdonienei (CBC). Moterų C grupėje stipriausia buvo Elžbieta Bajorinaitė (Vilniaus badmintono klubas), antrą vietą užėmė Sandra Damaškaitė (Ignalina), trečia vieta atiteko Eglei Ratkutei (CBC).

Vyrų D grupės nugalėtoju tapo Česlovas Ramanauskas (Kauno badmintono klubas), antrą vietą užėmė Vaidas Markevičius (SEB), trečią – Justas Gudonis (SEB). Vyrų C grupės nugalėtojo titulas po atkaklios kovos atiteko Fernandui Juchnevičiui (Ignalina). Antrą vietą užėmė Karolis Šemeta (SEB), trečias liko taip pat Ignalinos badmintono klubo atstovas Deividas Golubickas. Na o stipriausioje, vyrų B grupėje, geriausias buvo Saulius Šaltmeris (CBC), įtemptame penkių setų finale įveikęs Aleksandr Kovaliov (Virus). Mažajame finale kova taip pat buvo nuožmi. Trečią vietą iškovojo Mindaugas Dagilis (CBC), laimėjęs prieš Vilmantą Pratusevičių (CBC).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti rėmėjų prizais. Pirmos vietos laimėtojams taip pat buvo įteikta po plunksninuką su Kęstučio Navicko parašu.

Ačiū visiems dalyvavusiems bei kūrusiems gerą atmosferą salėje. Iki kitų etapų!